Спільний академічний проект "Government Communications" Національного університету «Києво-Могилянської академії» та Індіанського університету в Блумінгтоні (США)

Завданням проекту є підготовка та підвищення рівня професіоналізму і компетентності фахівців з комунікацій в Україні, для чого планується розробка і впровадження у Національному університеті «Києво-Могилянської академія» трьох академічних програм: магістерської програми "Комунікації в демократичному врядуванні", сертифікатної програми для бакалаврів НаУКМА та тренінгової програми для фахівців, які працюють у державних органах та місцевому самоврядуванні.

З боку Києво-Могилянської академії у програмі братимуть участь викладачі Києво-Могилянської школи врядування (програми «Публічне управління та адміністрування»), Могилянської школи журналістики,  кафедр зв’язків з громадськістю, психології та факультету правничих наук, соціальних наук і соціальних технологій та економічних наук й інформатики. Індіанський університет долучиться до програми викладачами Медіа-школи та Школи державних справ за участі відділу міжнародної співпраці. Проект розрахований на чотири роки.