Приєднуйтесь до творення України!

Києво-Могилянська школа врядування створена тими й для тих, кого об’єднує спільне бажання врядувати Україну, зробити її привабливою для українців та світові. Це – середовище формування лідерів для державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в Україні – лідерів, які спроможні генерувати ідеї та брати відповідальність за подолання викликів, що постають перед  країною.

Києво-Могилянська школа врядування – це поєднання вікових традицій Університету «Києво-Могилянської Академія» та інноваційних підходів до опанування вмінь та навичок, що запропоновані провідними українськими фахівцями та засновані на  розумінні демократичного урядування.

Останні новини / події

Професійні можливості для ветеранів і ветеранок

Оголошено відбір ветеранів та ветеранок для навчання за Програмою “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення”

ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича оголошують набір на навчання за безкоштовною сертифікатною Програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

Анкета

потенційного студента бакалаврської сертифікатної програми "Комунікації в демократичному врядуванні" 

https://forms.office.com/r/TLF5ddmQWi

Потребує мінімуму часу.

 

Покрокова інструкція для вступу на навчання до НаУКМА на магістерські програми

повна інформація на сайті НаУКМА

Детальніше (PDF)

 

Навчальна практика — 2024

У лютому-квітні 2024 року студенти 2-го курсу бакалаврату програми «Суспільне і приватне врядування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» проходили навчальну практику. В умовах воєнного стану не всі державні установи змогли прийняти студентів для ознайомлення очно з їхньою діяльністю. Так, Верховна рада та Кабінет Міністрів й досі не проводять екскурсії для студентів. Однак, ми змогли відвідати чимало установ та зустрітись онлайн з фахівцями різних сфер та форм власності. На завершення студенти продемонстрували власні відео та підготували тези до участі в міжнародній науково-практичній конференції. Нижче – перелік проведених заходів та зустрічей.

Запрошуємо на промоцію книги: "Адміністративна спроможність держави-члена та кандидата в Європейський Союз. Поняття, прояви та детермінанти"

Щиро запрошуємо на промоцію книги: "Адміністративна спроможність держави-члена та кандидата в Європейський Союз. Поняття, прояви та детермінанти", яка відбудеться 24 квітня 2024 р. (середа) о 10:30 за польським часом (11:30 за українським) у Трапезній залі за адресою: вул. Ольшевського 2 (Collegium Wróblewskiego) у Кракові.

Читацький клуб на тему "Поведінкові дослідження для комунікативного супроводу політики"

Читацький клуб на тему "Поведінкові дослідження для комунікативного супроводу політики" проведе Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича в межах цьогорічних Днів науки Києво-Могилянської академії.

"Господарі" зустрічі – група магістрів 2-го року навчання освітньої програми "Суспільна політика і врядування".

Запрошуємо долучитися до обговорення в дружньому колі!

Контакти

map

Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича

каб. 4-324
4-й корпус НаУКМА
вул. Волоська, 8/5
м. Київ
Україна
+38-044-425-60-73
+38-050-334-86-23
kmsgov.ukma.edu.ua