Ільченко-Сюйва Леся Василівна

доцент Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича, кандидат наук з державного управління, доцент

Гарант магістерської програми «Комунікації в демократичному врядуванні». Випускниця Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Прикладана математика», Joint Vienna Institute, Української академії державного управління при Президентові України. Є спів-керівником групи з розробки та впровадження доказової політики Асоціації шкіл та інститутів державного управління, країн Центральної та Східної Європи (NISPAcee), член редакційних колегій журналів «Administartive Science (Special Issue on Evidence-Based Policy Making)» та «Policy and Governance» (індексованих в SCOPUS та WoS).

Викладає дисципліни: Основи статистики та соціологічних досліджень (2 курс, осінь), Фінанси та грошові системи (2 курс, весна), Міжнародні відносини та міжнародна економіка (вибіркова, 4 курс, осінь), Marketing and Advertizing (4 курс, осінь).

Наукові інтереси: аналіз державної поліитки, фінансові та грошові системи, фіскальна та монетарна політика, психологія грошей, управління змінами.

Профілі: Google Scholar, Facebook

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

резюме

 Досягнення у професійній діяльності