Місія

Місія Києво-Могилянської школи врядування (KMSGov) є фахове навчання упродовж професійної кар’єри стратегічно мислячих, конкурентоcпроможних дієвих лідерів і висококваліфікованих відповідальних управлінців для розбудови належного врядування й гармонійного суспільного розвитку України.

Навчання спрямоване на індивідуалізовану підготовку відповідальних, лідерів-патріотів, політично нейтральних фахівців здатних професійно й компетентно надавати управлінські послуги.

Навчальні програми адаптовані до кращого світового досвіду та поєднують класичне навчання з інноваційними підходами і є практико-орієнтованим.

KMSGov є унікальною завдяки:

• поєднанню університетських традицій Києво-Могилянської Академії з досвідом аналогічних програм провідних європейських та північно-американських університетів і кращих світових управлінських практик;
  • залученню до викладання провідних фахівців (лектори, практики);
  • модульній системі навчання: п'ятниця, субота, неділя (можливість поєднувати роботу і навчання).

KMSGov позиціонується як найкраща школа професійного розвитку в Україні, магістерські і сертифікатні програми якої входять в топ-5 кращих освітніх програм з публічного адміністрування Центральної та Східної Європи. Ми є членами NISPAcee – Асоціації інститутів і шкіл з державного управління Центральної і Східної Європи.

KMSGov – потужний дослідницький і консалтинговий центр з питань підвищення якості державної політики й управління.

KMSGov співпрацює з органами влади й інститутами громадянського суспільства, асоціаціями випускників та реалізує міжнародну кооперацію.

Чому варто навчатися у Києво-Могилянській школі врядування?
Тому що:

• це Могилянка (Національний університет «Києво-Могилянська академія») – університет цінностей або "українська Сорбона";
  • конкурентоспроможні навчальні програми завдяки поєднанню університетських традицій Києво-Могилянської Академії з досвідом аналогічних програм провідних європейських та північно-американських університетів і сучасних світових управлінських практик;
  • є можливість поєднувати навчання і роботу: заняття відбуваються у п’ятницю, суботу, неділю;
  • наші студенти успішно долають конкурси (якісна підготовка) і обіймають посади у новій державній службі – стають реальними драйверами реформ;
  • наші студенти втілюють в життя розроблені на заняттях стратегічні плани і проекти – практико-орієнтоване креативне навчання;
  • до викладання залучаються провідні фахівці з аналізу державної політики, стратегічного управління, моніторингу й оцінювання комунікацій, лідерства, тощо;
  • завдяки співпраці між НаУКМА з фондами та благодійниками найкращі студенти і ветерани АТО/ООС, мають змогу отримати стипендію на навчання;
  • є можливість участі студентів і викладачів у міжнародних проектах (стажування, літні школи тощо) з реалізації електронного врядування, стратегічних комунікацій та інші.

Чекаємо охочих впливати на майбутнє України та безпосередньо долучитися до трансформації країни зсередини у стінах Києво-Могилянської академії!