Роберт Кравчук

PhD (політичні науки)

Школа державних та екологічних питань Університету Індіани

Роберт Кравчук - американський вчений, відомий у галузі державного управління та державних фінансів, а також завдяки своєму досвіду в галузі України. Він є колишнім директором магістерської програми з державного управління в Школі суспільних та екологічних питань Університету Індіани.

Роберт Кравчук був членом численних експертних місій Міністерства фінансів США у колишніх радянських та східноєвропейських країнах. Його адміністративні посади включали: службу радником Міністерства фінансів України з питань резидентів Міністерства фінансів США; призначення державними секретарями та казначейством США фінансовим радником президента Боснії та Герцеговини; та заступник секретаря (заступник директора державного бюджету) у Державному управлінні політики та управління штату Коннектикут. У 2014 році був обраний членом Національної академії державного управління США.

Сфери інтересів: державні фінанси, макробюджетування, ринки державного боргу, управління закупівель міністерства оборони США, політична економія реформ у колишніх соціалістичних країнах.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.