Запрошуємо на промоцію книги: "Адміністративна спроможність держави-члена та кандидата в Європейський Союз. Поняття, прояви та детермінанти"

Щиро запрошуємо на промоцію книги: "Адміністративна спроможність держави-члена та кандидата в Європейський Союз. Поняття, прояви та детермінанти", яка відбудеться 24 квітня 2024 р. (середа) о 10:30 за польським часом (11:30 за українським) у Трапезній залі за адресою: вул. Ольшевського 2 (Collegium Wróblewskiego) у Кракові.

У програмі заходу:

• Урочисте відкриття акції - 10:30 за польським часом (11:30 за українським).
    (проф. Івона Ніжнік-Добош (Iwona Niżnik-Dobosz), проф. Марек Мончинський (Marek Mączyński), представник керівництва Ягеллонського університету).
  • Слово про книгу від редакторів та авторів
    (д-р Ева Скорчинська (Ewa Skorczyńska); проф. Аліна Халецька; проф. Дмитро Дзвінчук; проф. Віталій Ковальчук; проф. Валерій Тертичка).
  • Показ фільму про війну від науковців та студентів з України.
  • Пленарне обговорення.

Просимо вас виступити під час заходу.

З повагою,
Маріуш Кравчик (Mariusz Krawczyk)
Кафедра адміністративного права Ягеллонського університету