Про результати і досягнення сертифікатної програми для ветеранів і ветеранок "Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення"

Освітній проект успішно реалізовано зусиллями Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича, Програми реінтеграції ветеранів IREX та Школою врядування.

Говорили сьогодні з виконавчим директором ГО "Школа врядування" про спільно реалізований проект - навчання для ветеранів котрі прагнуть працювати в органах державної служби та місцевого самоврядування.

• Як відбувалося навчання, структура програми, як проходив відбір учасників, викладачі та інші деталі.
  • Акредитація програми НАДС і що це означає для випускників програми.
  • Чому варто подаватися на державну службу та чому варто подаватися ветеранам.

Дякуємо ветеранам/нкам які стали учасниками програми, а команді за реалізацію проекту!

дивитися відео (Facebook)

Презентація програми підвищення кваліфікації "Врядування в умовах конфліктного та постконфліктного врегулювання"

в рамках проєкту «Налагодження діалогу та посилення спроможності кадрів щодо врядування в умовах конфліктного та постконфліктного врегулювання», який здійснюється за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні провели презентацію програми підвищення кваліфікації "Врядування в умовах конфліктного та постконфліктного врегулювання".
Місце проведення: м. Краматорськ

Найкращі у номінації «Підготовка магістрів за напрямом «Публічне управління та адміністрування»

09 Жовтня 2020 у НАДС відзначено переможців конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад».

У ДонДУУ читає курс “Стратегічне управління” професор Валерій Тертичка

У рамках освітньої програми «Адміністративний менеджмент» у ДонДУУ м. Маріуполь (у партнерстві з муніципалітетами Маріуполя, Запоріжжя, Кривого Рогу, Покровська, Авдіївки і Кам’янського, ГО «Фонд розвитку Маріуполя», «Запорізька Платформа спільних дій», «Криворізька фундація майбутнього») проведені лекційні та семінарські заняття з дисципліни «Стратегічне управління».