Читацький клуб на тему "Поведінкові дослідження для комунікативного супроводу політики" проведе Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича в межах цьогорічних Днів науки Києво-Могилянської академії.

"Господарі" зустрічі – група магістрів 2-го року навчання освітньої програми "Суспільна політика і врядування".

Запрошуємо долучитися до обговорення в дружньому колі!

Приєднуйтесь до обговорення пропозиції внесення змін до ОНП "Суспільне і приватне врядування"

Розміщуємо на нашому сайті для громадського обговорення пропозиції внесення змін до ОНП "Суспільне і приватне врядування" (гарант Н. Малиш, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Пропозиції, зауваження і рекомендації надсилати протягом місяця (з 25 жовтня по 25 листопада 2023 р.) на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Просимо вказувати свою позицію (установа, посада, науковий ступінь, вчене звання тощо).

друге місце у номінації «Професійне навчання для забезпечення стійкості та адаптативності державних органів та ОМС в умовах війни»

У НАДС відзначили переможців конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» у 2023 році.

Перемога вдалася завдяки співпраці зі "Школою врядування".

Детальніше на сторінці НАДС

НАДС розроблено та затверджено нові професійні стандарти для ОМС

На виконання Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 497-р, Національним агентством України з питань державної служби розроблено та затверджено професійні стандарти:
📌«Спеціаліст місцевого самоврядування з питань комунікацій» (наказ від 12 вересня 2023 року № 145-23);
📌«Спеціаліст місцевого самоврядування з питань доступу до публічної інформації» (наказ від 12 вересня 2023 року № 146-23).

Дочірні категорії