Освітня програма «Суспільне і приватне врядування» спеціалізація «Європейське врядування»

Факультет правничих наук
Спеціальність: 281 Публічне управління та адміністрування

Переваги навчання

  • європейські підходи в дизайні програми;
  • навчання в іноземних університетах за програмами мобільності;
  • вибірковість навчальних дисциплін, у тому числі англійською мовою;
  • нульова толерантність до корупції.

Студентоцентрований та практико-орієнтований підхід до навчання

Навчальна практика — 2024

У лютому-квітні 2024 року студенти 2-го курсу бакалаврату програми «Суспільне і приватне врядування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» проходили навчальну практику. В умовах воєнного стану не всі державні установи змогли прийняти студентів для ознайомлення очно з їхньою діяльністю. Так, Верховна рада та Кабінет Міністрів й досі не проводять екскурсії для студентів. Однак, ми змогли відвідати чимало установ та зустрітись онлайн з фахівцями різних сфер та форм власності. На завершення студенти продемонстрували власні відео та підготували тези до участі в міжнародній науково-практичній конференції. Нижче – перелік проведених заходів та зустрічей.

Міжнародна науково-практична конференція «Стійкість екосистеми суспільного врядування: політика та комунікації»

запрошуємо Вас взяти участь у роботі 2-ї Міжнародної науково-практичної конференції
«Стійкість екосистеми суспільного врядування: політика та комунікації»

Конференція відбудеться 25-26 червня 2024 року

Основною метою конференції є створення форуму для обговорення актуальних питань суспільного врядування й комунікацій, вироблення доказової політики з урахуванням нових викликів у державах членах ЄС і державах-кандидатах, вирішення проблем, актуальних для України у воєнний період і під час повоєнного відновлення, а також розроблення рекомендацій із підвищення ефективності діяльності органів державної влади й місцевого самоврядування, впровадження принципів належного врядування й демократичних цінностей. 

Запрошуємо на промоцію книги: "Адміністративна спроможність держави-члена та кандидата в Європейський Союз. Поняття, прояви та детермінанти"

Щиро запрошуємо на промоцію книги: "Адміністративна спроможність держави-члена та кандидата в Європейський Союз. Поняття, прояви та детермінанти", яка відбудеться 24 квітня 2024 р. (середа) о 10:30 за польським часом (11:30 за українським) у Трапезній залі за адресою: вул. Ольшевського 2 (Collegium Wróblewskiego) у Кракові.

Дочірні категорії