Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення

загальна професійна (сертифікатна) програма

Форма навчання: дистанційна

Сприяти професійному розвитку державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, зокрема які працюють на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування менше 1-го року і не проходили конкурсного відбору та мають статус ветерана/ветеранки, осіб, зокрема ветеранів та ветеранок, які прагнуть в майбутньому вступити на державну службу чи службу в органах місцевого самоврядування.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Заклад вищої освіти: Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Структурний підрозділ: Києво-Могилянська школа врядування ім. Андрія Мелешевича
Назва програми: Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення
Шифр програми: ЗП/2023/001
Форма навчання: дистанційна
Цільова група:

державні службовці, які вперше призначенні на посади державної служби категорії «Б», «В»;

посадові особи місцевого самоврядування IV – VII категорій посад;

особи, які готуються до вступу на державну службу, службу в органах місцевого самоврядування.

Передумови навчання за програмою: відсутні
Обсяг програми:  6 кредитів ЄКТС
Тривалість програми та організація навчання: Загальна тривалість програми – 12 тижнів.
Організація навчання: заняття відбуваються три дні на тиждень.
Дистанційні заняття відбуваються у синхронному режимі на платформі ZOOM, а також в асинхронному режимі з використанням платформи DistEdu.
Мова викладання: українська мова
Напрями підвищення кваліфікації, які охоплює програма:

Підвищення кваліфікації державних службовців, вперше призначених на посади державної служби категорії «Б», «В» (протягом року з дня їх призначення на посаду);

Підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, вперше призначенних на посади в органах місцевого самоврядування

Перелік професійних компетентностей, на підвищення рівня яких спрямовано програму:

Професійні знання загальних засадах державного устрою, місцевого самоврядування, сутності державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, основ формування та впровадження державної політики, інструментів аналізу політики, адміністративної процедури, управління публічними
фінансами, стратегічного управління та планування, інструментів та технологій комунікації;

здатність виконувати професійну діяльність на основі етичних міркувань, доброчесності, принципів
служіння суспільству;

командна робота та взаємодія;

впровадження та сприйняття змін;

здатність до адаптації та дії в новій ситуації;

здатність здійснювати професійну діяльність з орієнтацією на досягнення результатів;

здатність концептуально та інноваційно мислити;

управління персоналом

Укладачі програми:

Андрійчук Тетяна, кандидат політичних наук, старший викладач Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича НаУКМА, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Василевська Тетяна, доктор наук з державного управління, професор, професор Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича НаУКМА, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Золотухін Дмитро, старший викладач Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича НаУКМА, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ільченко-Сюйва Леся, кандидат наук з державного управління, доцент, доцент Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича НаУКМА,