Берданова Ольга Володимирівна

кандидат економічних наук, доцент

Доцент кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Національної академії державного управління при Президентові України. Авторка понад 100 наукових та навчально-методичних публікацій. Результати наукових досліджень реалізовані у: Законі України «Про столицю України – місто-герой Київ», Статуті територіальної громади м.Києва, Державній програмі соціально-економічного розвитку м. Києва на період до 2010 року, щорічних програмах соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва (починаючи з 1997 року), Стратегії розвитку міста Києва до 2025 р,. тощо. З 2002 року експерт проектів технічної допомоги USAID, GIZ, SIDA у сферах регіонального та місцевого розвитку, прогнозування та стратегічного планування розвитку територіальних громад.

Викладає дисципліни: Місцевий розвиток та урбаністика (вибіркова, 2 курс, осінь), Регіональне управління та управління комунальною власністю (вибіркова, 2 курс, осінь), Основи інвестиційної діяльності та фандрейзинг (вибіркова, 2 курс, літо), Територіальний благоустрій та дизайн (вибіркова, 3 курс, весна).

Наукові інтереси: регіональне управління, стратегічне планування, програмування, управління змінами, регіональна та місцева економіка, прогнозування.

Профілі: ORCID

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.