Енергетика сталого розвитку

спеціальна професійна (сертифікатна) програма

Форма навчання: дистанційна

Мета: Удосконалення професійних знань, умінь та навичок учасників професійного навчання, що забезпечує відповідний рівень їх професійної кваліфікації для виконання трудових функцій щодо аналізу та аудиту проєктів у сфері енергетики сталого розвитку із використанням потенціалу відновлюваних джерел енергії та балансування виробництва і споживання електроенергії. Ознайомлення слухачів із сучасною методологією формування та реалізації політик у сфері енергетики сталого розвитку, а також навички прийняття економічно обґрунтованих управлінських рішень на всіх стадіях реалізації енергетичних проєктів – від проєктування та проведення закупівель із врахуванням критеріїв повного життєвого циклу продукції та впливу на довкілля до впровадження в компаніях та установах системи енергетичного менеджменту за міжнародним стандартом ISO 50001.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Заклад вищої освіти:

Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Структурний підрозділ:

Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича 

Назва програми:

Енергетика сталого розвитку

Шифр програми:

СП/2021/001

Форма навчання:

дистанційна

Цільова група:

державні службовці категорій Б і В, посадові особи місцевого самоврядування, представники громадянського суспільства, які організують і реалізовують проєкти у сфері енергетики сталого розвитку із використанням потенціалу відновлюваних джерел енергії та в удосконаленні управління енергоефективністю

Передумови навчання за програмою:

-

Обсяг програми:

2 кредити ЄКТС

Тривалість програми та організація навчання:

Загальна тривалість програми – 8 тижнів.
1-й тиждень – ознайомлення з навчальними ресурсами, вивчення теоретичного матеріалу;
2…7 тижні – дистанційне навчання;
8-й тиждень – підготовка і захист творчих робіт, наукова дискусія.

Мова викладання:

українська мова

Напрями підвищення кваліфікації, які охоплює програма:

Публічне управління та адміністрування (Енергетика сталого розвитку)

Перелік професійних компетентностей, на підвищення рівня яких спрямовано програму:

- професійні знання; лідерство; прийняття ефективних рішень; впровадження змін; виконання на високому рівні поставлених завдань; командна робота та взаємодія; технічні вміння.

- здатність виявляти, визначати та виробляти варіанти вирішення проблем, приймати обґрунтовані рішення (ЗК03);

- здатність аналізувати та здійснювати аудит проєктів у сфері енергетики сталого розвитку із використанням потенціалу відновлюваних джерел енергії;

- впровадження системи енергетичного менеджменту за міжнародним стандартом ISO 50001;

- здатність готувати аналітичні документи (В1.У4).

Укладачі програми:

Китаєв Андрій Сергійович, керівник Центру енергоменеджменту НаУКМА, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рябцев Геннадій Леонідович, доктор наук з державного управління, професор, професор Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича НаУКМА, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тертичка Валерій Володимирович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича НаУКМА, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Чала Ніна Дмитрівна, доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри маркетингу та управління бізнесом НаУКМА, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Повний опис (PDF)


Надрукувати