Комунікації в демократичному врядуванні

Сертифікатна програма для освітнього рівня магістр

Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»

Форма навчання: змішана

Цільова група: Спудеї магістерських програм НаУКМА, зовнішні слухачі

Партнер програми: Indiana University (Bloomington, USA)

Обсяг програми: 12 кредитів ЄКТС

Мова викладання: українська мова

Перелік професійних компетентностей, на підвищення рівня яких спрямовано програму:
– Здатність комунікувати з суб’єктами господарювання, інститутами громадянського суспільства, громадянами на всіх етапах вироблення політики, зокрема готувати пропозиції щодо визначення зацікавлених сторін, їхнього залучення до вироблення політики;
– налагоджувати соціальну взаємодію, співробітництво, управляти конфліктами;
– організовувати та брати участь у проведенні консультацій з громадськістю під час вироблення політики та організовувати взаємодії зі структурними підрозділами.

Основними видами навчальних занять є:
– настановчі аудиторні заняття (лекції-бесіди), спрямовані на розкриття мети, завдань, структури навчальних модулів та їхніх навчальних стратегій;
– дистанційна робота, що передбачає опрацювання слухачами навчальних ресурсів, розміщених в електронній мережі, і виконання практичних завдань (серед іншого сase-studies);
– підготовка творчої роботи (проєкт комунікаційної стратегії);
– контрольні заходи (прилюдний захист творчої роботи у формі наукової дискусії, оцінювання за результатами поточного й підсумкового контролю).
Питання, що виникають у слухачів, вирішуються шляхом онлайн-консультування з викладачем.

Обов’язкові модулі програми:
– «Теорія комунікації: пропаганда, вплив медіа і критичне мислення».

Вибіркові модулі програми (три на вибір):
– «Суспільна й культурна дипломатія»;
– «Взаємодія уряду, бізнесу та громадянського суспільства»;
– «Комунікаційні кампанії для соціальних і поведінкових змін»;
– «Професійний розвиток та етика комунікацій у демократичному
врядуванні».

Сертифікатна бакалаврська програма «Комунікації в демократичному врядуванні» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» розроблена робочою групою у складі:

1. Андрійчук Тетяна Сергіївна – кандидат політичних наук, старший викладач Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича.
  2. Ільченко-Сюйва Леся Василівна – кандидат наук з державного управління, доцент, доцент Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича - керівник програми.
  3. Орищина Марія Миколаївна – старший викладач КиєвоМогилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича.
  4. Подденежний Олександр Георгійович – керівник центру електронної освіти НаУКМА.
  5. Рябцев Геннадій Леонідович – доктор наук з державного управління, професор, професор Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича.
  6. Стадник Роксолана Ігорівна – кандидат юридичних наук, старший викладач Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича.
  7. Тертичка Валерій Володимирович – доктор наук з державного управління, професор, завідувач Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича.
  8. Халецька Аліна Анатоліївна – доктор наук з державного управління, професор, професор Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича.

Адреса кафедри: вул. Волоська 8/5, 4 -й корпус НаУКМА. каб. 4-324.
Сайт кафедри: https://kmsgov.ukma.edu.ua/uk
Сторінка кафедри у мережі Facebook:
Києво-Могилянська школа врядування https://www.facebook.com/KMSgov

Навчальний план (PDF)