Приєднуйтесь до творення України!

Києво-Могилянська школа врядування створена тими й для тих, кого об’єднує спільне бажання врядувати Україну, зробити її привабливою для українців та світові. Це – середовище формування лідерів для державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в Україні – лідерів, які спроможні генерувати ідеї та брати відповідальність за подолання викликів, що постають перед  країною.

Києво-Могилянська школа врядування – це поєднання вікових традицій Університету «Києво-Могилянської Академія» та інноваційних підходів до опанування вмінь та навичок, що запропоновані провідними українськими фахівцями та засновані на  розумінні демократичного урядування.

Image
Image

Останні новини / події

Професійні можливості для ветеранів і ветеранок

Оголошено відбір ветеранів та ветеранок для навчання за Програмою “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення”

ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича оголошують набір на навчання за безкоштовною сертифікатною Програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

Розклад занять на весняний семестр

Бакалаврські програми:

Магістерські програми:

 

Оголошено відбір на проєкт "Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в ОМС"

подання заповнених форм та мотиваційних листів – продовжено до 20.03.2023 р.

Міжнародна науково-практична конференція «Стійкість екосистеми суспільного врядування: політика та комунікації»

запрошуємо Вас взяти участь у роботі 2-ї Міжнародної науково-практичної конференції
«Стійкість екосистеми суспільного врядування: політика та комунікації»

Конференція відбудеться 25-26 червня 2024 року

Основною метою конференції є створення форуму для обговорення актуальних питань суспільного врядування й комунікацій, вироблення доказової політики з урахуванням нових викликів у державах членах ЄС і державах-кандидатах, вирішення проблем, актуальних для України у воєнний період і під час повоєнного відновлення, а також розроблення рекомендацій із підвищення ефективності діяльності органів державної влади й місцевого самоврядування, впровадження принципів належного врядування й демократичних цінностей. 

Навчальна практика — 2024

У лютому-квітні 2024 року студенти 2-го курсу бакалаврату програми «Суспільне і приватне врядування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» проходили навчальну практику. В умовах воєнного стану не всі державні установи змогли прийняти студентів для ознайомлення очно з їхньою діяльністю. Так, Верховна рада та Кабінет Міністрів й досі не проводять екскурсії для студентів. Однак, ми змогли відвідати чимало установ та зустрітись онлайн з фахівцями різних сфер та форм власності. На завершення студенти продемонстрували власні відео та підготували тези до участі в міжнародній науково-практичній конференції. Нижче – перелік проведених заходів та зустрічей.

Запрошуємо на промоцію книги: "Адміністративна спроможність держави-члена та кандидата в Європейський Союз. Поняття, прояви та детермінанти"

Щиро запрошуємо на промоцію книги: "Адміністративна спроможність держави-члена та кандидата в Європейський Союз. Поняття, прояви та детермінанти", яка відбудеться 24 квітня 2024 р. (середа) о 10:30 за польським часом (11:30 за українським) у Трапезній залі за адресою: вул. Ольшевського 2 (Collegium Wróblewskiego) у Кракові.

Контакти

map

Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича

каб. 4-324
4-й корпус НаУКМА
вул. Волоська, 8/5
м. Київ
Україна
+38-044-425-60-73
+38-050-334-86-23
kmsgov.ukma.edu.ua